Třídní informace

Plánováné akce a jiná sdělení

Od Do Třída Zpráva

Třídy ve školním roce 2017/2018

Přípravný ročník

Třída Třídní učitel/-ka Umístění
PT
Mgr. Alena Formánková
pavilon ŠD
2. patro
Zastupující: ---

1. stupeň

Třída Třídní učitel/-ka Umístění
I.A
Mgr. Kristýna Bulánková
pavilon 1. stupně
přízemí
Zastupující: ---
I.B
Mgr. Věra Valentová
pavilon 1. stupně
přízemí
Zastupující: ---
I.C
Mgr. Radka Peteříková
pavilon 1. stupně
přízemí
Zastupující: ---
II.A
Mgr. Marcela Kliková
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: ---
II.B
Mgr. Eva Lauberová
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: ---
II.C
Mgr. Renáta Handšuchová
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: ---
II.D
Mgr. Monika Kuběnová
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: ---
III.A
Mgr. Michaela Holubová
pavilon 1. stupně
1. patro
Zastupující: ---
III.B
Mgr. Liběna Hornová
pavilon 1. stupně
1. patro
Zastupující: ---
III.C
Mgr. Jana Štěpánová
pavilon 1. stupně
1. patro
Zastupující: ---
III.D
Mgr. Hana Matoušková
pavilon 1. stupně
1. patro
Zastupující: ---
IV.A
Mgr. Ivana Mašíková
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: ---
IV.B
Mgr. Eva Přibylová
pavilon 2. stupně
přízemí
Zastupující: ---
IV.C
Mgr. Kateřina Viktorová
pavilon 2. stupně
přízemí
Zastupující: ---
IV.D
Mgr. Miloš Bicek
pavilon 2. stupně
přízemí
Zastupující: ---
IV.E
Mgr. Jaroslava Vacková
pavilon 2. stupně
1. patro
Zastupující: ---
V.A
Mgr. Katařina Šturcová
pavilon 1. stupně
3. patro
Zastupující: ---
V.B
Mgr. Marta Michálková
pavilon 1. stupně
3. patro
Zastupující: ---
V.C
Mgr. Eva Illová
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: ---

2. stupeň

Třída Třídní učitel/-ka Umístění
VI.A
Mgr. Veronika Turečková
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: Mgr. Zdeňka Radová
VI.B
Mgr. Jan Kohut
pavilon 2. stupně
1. patro
Zastupující: Mgr. Alena Pospíšilíková
VI.C
Mgr. Kateřina Kocanová
pavilon 2. stupně
1. patro
Zastupující: Mgr. Eva Braná
VII.A
Mgr. Vendula Hraběová
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: Mgr. Jana Bidláková
VII.B
Mgr. Michaela Lisecová
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: Mgr. Veronika Kolbecková
VII.C
Mgr. Kateřina Hocmannová
pavilon 2. stupně
1. patro
Zastupující: Mgr. Magdaléna Berkovská
VIII.A
Mgr. Romana Nonfriedová
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: PaedDr. Yveta Pompová
VIII.B
Mgr. Tomáš Pešek
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: Mgr. Zuzana Čížková Herdová
VIII.C
Mgr. Kateřina Skočilová
pavilon 2. stupně
3. patro
Zastupující: Mgr. Jana Bidláková
IX.A
Bc. Michaela Krumlová
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: Mgr. Jitka Vítová
IX.B
Mgr. Josef Řičica
pavilon 2. stupně
1. patro
Zastupující: Mgr. Ondřej Hajduch