Exkurze IX. A do PMDP

Od exkurze do PMDP jsem toho původně moc nečekal, ale naštěstí jsem se mýlil. Celá exkurze byla pěkně a zajímavě zpracovaná, dokonce i technická část, která nás zavedla do zákulisí zpracování
a výroby energie. I když nejsem s fyzikou úplně kamarád, vše bylo dobře vysvětleno a ukázáno, takže jsem to i já pochopil.

V další části se nás ujal milý pán, který nás zavedl do místnosti s dispečinkem, tam nám pustil prezentaci a řekl něco o práci dispečera v PMDP. Tato část mě zaujala spolu s marketingem asi nejvíce z celé exkurze. Po skončení prezentace dispečinku jsme se odebrali o pár pater výše do menšího sálu. Tam jsme si dali krátkou svačinu a pak jsme se pustili opět do exkurze.

Tentokrát nás přivítali další dva pracovníci PMDP, bohužel kvůli technickým problémům jsme nemohli vidět vytvořenou prezentaci, ale to nám nějak nevadilo, protože nám ji skvěle přeříkali a pustili na notebooku. Celá prezentace byla zaměřená na historii a současnost PMDP. Dále přišel sympatický pán, který byl zástupce z marketingu, ten se nám snažil vysvětlit a ukázat nejdůležitější reklamní akce na podporu veřejné dopravy.

Po skončení prezentace přišel malý kvíz s velmi zajímavými odměnami, jako byl flash disk a sluchátka. Ten, kdo neměl štěstí, neodešel s prázdnou, každý si totiž mohl vybrat několik upomínkových předmětů právě od PMDP. Myslím si, že za celou třídu mohu říci, že se tento den povedl a všichni jsme si ho užili.

Rostislav Černý, IX.A, 14.5.2019

Komentáře nejsou povoleny.