Rozvrh hodin

Třídy ve školním roce 2019/2020

Přípravný ročník

Třída Třídní učitel/-ka Rozvrh Umístění
PT
Mgr. Alena Formánková
pavilon ŠD
2. patro
Zastupující: —

1. stupeň

Třída Třídní učitel/-ka Rozvrh Umístění
I.A
Mgr. Ivana Mašíková
pavilon 1. stupně
přízemí
Zastupující: —
I.B
Mgr. Marcela Kliková
pavilon 1. stupně
přízemí
Zastupující: —
I.C
Mgr. Renata Handšuchová
pavilon 1. stupně
přízemí
Zastupující: —
II.A
Mgr. Michaela Holubová
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: —
II.B
Mgr. Liběna Hornová
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: —
II.C
Tereza Ontlová
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: —
III.A
Denisa Lavičková
pavilon 1. stupně
1. patro
Zastupující: —
III.B
Mgr. Věra Valentová
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: —
III.C
Mgr. Kateřina Kvíderová
pavilon 1. stupně
1. patro
Zastupující: —
IV.A
Mgr. Jaroslava Vacková
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: —
IV.B
Mgr. Erika Tykvartová
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: —
IV.C
Mgr. Eva Přibylová
pavilon 2. stupně
přízemí
Zastupující: —
IV.D
Mgr. Miloš Bicek
pavilon 2. stupně
přízemí
Zastupující: —
V.A
Mgr. Eva Illová
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: —
V.B
Mgr. Kateřina Šturcová
pavilon 2. stupně
3. patro
Zastupující: —
V.C
Mgr. Jana Štěpánová
pavilon 1. stupně
1. patro
Zastupující: —
V.D
Mgr. Marta Michálková
pavilon 1. stupně
3. patro
Zastupující: —

2. stupeň

Třída Třídní učitel/-ka Rozvrh Umístění
VI.A
Mgr. Magdaléna Berkovská
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: Mgr. Jana Bidláková
VI.B
Mgr. Tomáš Alberti
pavilon 2. stupně
3. patro
Zastupující: Mgr. Kateřina Skočilová
VI.C
Mgr. Michaela Krumlová
pavilon 2. stupně
1. patro
Zastupující: Mgr. Alžběta Lafatová
VI.D
Bc. Andrea Kašová
pavilon 2. stupně
přízemí
Zastupující: Mgr. Romana Nonfriedová
VII.A
Mgr. Veronika Kolbecková
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: Mgr. Ondřej Hajduch
VII.B
Mgr. Alena Pospíšilíková
pavilon 2. stupně
1. patro
Zastupující: Mgr. Zdeňka Radová
VII.C
Mgr. Eva Braná
pavilon 2. stupně
1. patro
Zastupující: Mgr. Jana Bidláková
VIII.A
Mgr. Veronika Suchá
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: Mgr. Zuzana Čížková Herdová
VIII.B
Mgr. Jan Kohut
pavilon 2. stupně
1. patro
Zastupující: Mgr. Dana Vozková
VIII.C
Mgr. Zdeňka Nováková
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: Mgr. Jitka Vítová
IX.A
Mgr. Vendula Hraběová
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: Mgr. Tomáš Pešek
IX.B
Mgr. Michaela Lisecová
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: PaedDr. Yveta Pompová
IX.C
Mgr. Kateřina Hocmannová
pavilon 2. stupně
1. patro
Zastupující: Mgr. Zdeňka Radová