Rozvrh hodin

Školní rok 2020/2021

Přípravný ročník

Třída Třídní učitel/-ka Rozvrh Umístění
PT
Mgr. Alena Formánková
pavilon ŠD
2. patro
Zastupující: —

1. stupeň

Třída Třídní učitel/-ka Rozvrh Umístění
I.A
Mgr. Věra Valentová
Prezenční
pavilon 1. stupně
přízemí
Zastupující: —
Distanční
I.B
Mgr. Eva Illová
Prezenční
pavilon 1. stupně
přízemí
Zastupující: —
Distanční
I.C
Denisa Lavičková
Prezenční
pavilon 1. stupně
přízemí
Zastupující: —
Distanční
II.A
Mgr. Ivana Mašíková
Prezenční
pavilon 1. stupně
1. patro
Zastupující: —
Distanční
II.B
Mgr. Marcela Kliková
Prezenční
pavilon 1. stupně
1. patro
Zastupující: —
Distanční
II.C
Mgr. Renáta Handšuchová
Prezenční
pavilon 1. stupně
1. patro
Zastupující: —
Distanční
III.A
Mgr. Michaela Holubová
Prezenční
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: —
Distanční
III.B
Mgr. Liběna Hornová
Prezenční
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: —
Distanční
III.C
Eva Zápotocká
Prezenční
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: —
Distanční
IV.A
Mgr. Marta Michálková
Prezenční
pavilon 1. stupně
3. patro
Zastupující: —
Distanční
IV.B
Lenka Brušáková
Prezenční
pavilon 1. stupně
3. patro
Zastupující: —
Distanční
IV.C
Mgr. Jana Štěpánová
Prezenční
pavilon 1. stupně
1. patro
Zastupující: —
Distanční
V.A
Mgr. Jaroslava Vacková
Prezenční
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: —
Distanční
V.B
Mgr. Erika Tykvartová
Prezenční
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: —
Distanční
V.C
Mgr. Eva Přibylová
Prezenční
pavilon 1. stupně
2. patro
Zastupující: —
Distanční
V.D
Mgr. Miloš Bicek
Prezenční
pavilon 2. stupně
přízemí
Zastupující: —
Distanční

2. stupeň

Třída Třídní učitel/-ka Rozvrh Umístění
VI.A
Mgr. Jana Bidláková
Prezenční
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: Mgr. et Mgr. Lucie Boudová
Distanční
VI.B
Mgr. Kateřina Skočilová
Prezenční
pavilon 2. stupně
3. patro
Zastupující: Mgr. Kateřina Hocmannová
Distanční
VI.C
Mgr. Tomáš Pešek
Prezenční
pavilon 2. stupně
1. patro
Zastupující: PaedDr. Yveta Pompová
Distanční
VII.A
Mgr. Magdaléna Berkovská
Prezenční
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: PaedDr. Yveta Pompová
Distanční
VII.B
Mgr. Tomáš Alberti
Prezenční
pavilon 2. stupně
přízemí
Zastupující: Mgr. Zuzana Čížková Herdová
Distanční
VII.C
Mgr. Michaela Krumlová
Prezenční
pavilon 2. stupně
1. patro
Zastupující: Mgr. Alžběta Lafatová
Distanční
VII.D
Bc. Andrea Kašová
Prezenční
pavilon 2. stupně
přízemí
Zastupující: Mgr. Romana Nonfriedová
Distanční
VIII.A
Mgr. Veronika Kolbecková
Prezenční
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: Mgr. Ondřej Hajduch
Distanční
VIII.B
Mgr. Alena Pospíšilíková
Prezenční
pavilon 2. stupně
1. patro
Zastupující: Mgr. Zdeňka Radová
Distanční
VIII.C
Mgr. Eva Braná
Prezenční
pavilon 2. stupně
1. patro
Zastupující: Mgr. Romana Nonfriedová
Distanční
IX.A
Mgr. Vendula Hraběová
Prezenční
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: Mgr. Zuzana Čížková Herdová
Distanční
IX.B
Mgr. Jan Kohut
Prezenční
pavilon 2. stupně
1. patro
Zastupující: Mgr. Dana Vozková
Distanční
IX.C
Mgr. Zdeňka Nováková
Prezenční
pavilon 2. stupně
2. patro
Zastupující: Mgr. Jitka Vítová
Distanční

Poslední aktualizace: 13. 10. 2020