Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

TeenageNOC s literaturou

1. března @ 17:30

Kéž by měl můj cestovní pas razítka ze všech míst, která jsem navštívil prostřednictvím knih.“

Informační leták

Čtení nejen pro teenagerovskou veřejnost na netradičních místech Doubravky. (Doporučený věk účastníků +-14 let a výše. Posouzení zdatnosti čtenářů-posluchačů je vždy individuální, proto toto doporučení berte prosím s nadhledem.)

Díla českých a světových autorů vám budou předčítat zkušení čtenáři z řad plzeňských herců, ale i žáci 22. základní školy. Zapojí se dospělí i náctiletí a na dvou místech budou hrát a scénicky číst posluchači dramatických kroužků Divadla Pluto a Divadla Alfa.

Vy sami si můžete vybrat, na kterém místě svůj večer s knihami začnete, kudy půjdete a kde skončíte. Čtení totiž probíhá paralelně na všech místech od 17:30 do 21:00, číst se začíná vždy v půl a v celou, naposledy ve 20:30. Spojíte tak dvě příjemné věci v jednu – zdravou procházku před spaním a chvíli ve společnosti milých lidí a skvělých literárních ukázek.

Bonus navíc! Navštívíte-li všech 7 míst teenageNOCI, získáte do svého literárního pasu 7 razítek a s nimi i možnost zúčastnit se slosování o dárkové knižní balíčky.

TeenageNOC S LITERATUROU najdete 1. března 2018 na těchto místech – Obvodní knihovna Doubravka, Divadlo Pluto, ÚMO 4, Café Michelle, Galerie THAMBOS, Dům pro seniory sv. Jiří a na 22. základní škole.

Víme, že tento projekt by nebylo možné uskutečnit bez spolupráce mnoha skvělých lidí, kteří poskytli své prostory, energii i nápady. Moc jim děkujeme.

Přijďte a užijte si skvělý večer s námi :-)
Za organizátory – třídy VIII. C, IX. A, Michaela Krumlová a Kateřina Skočilová

P. S.: Informace o čtenářích a čtenářských místech budeme postupně odtajňovat na našich facebookových stránkách, najděte si nás.

TeenageNOC s literaturou

Podrobnosti

Datum:
1. března
Čas:
17:30
Rubrika Akce: