Školní futsalová liga žáků 8. a 9. tříd

Školní futsalová liga

Naše škola se i letos účastnila Školní futsalové ligy, a to s žáky 8. a 9. tříd. Tato soutěž představuje významnou sportovní událost, a naše škola se v ní umístila velmi úspěšně.

První dvě kola probíhala přímo na naší škole. A co je nejlepší? Postoupili jsme z obou kol z prvního místa! Třetí kolo, které bylo divizním finále, se konalo na hale Lokomotiva v Plzni na Slovanech. Toto kolo bylo opravdu náročné, protože se ho zúčastnily nejlepší školy z Plzeňského kraje. Naši hráči však opět ukázali svou sílu a vyhráli bez ztráty jediného bodu a jediné inkasované branky, což je opravdu výjimečný počin.

Díky výhře v divizním finále jsme si zajistili postup na konferenční finále do Prahy. Zde se utkáme s nejlepšími školami z celých Čech, včetně škol spolupracujících s ligovými týmy jako je Sparta Praha nebo FK Příbram. Konferenční finále je naplánováno na 20. března. Pokud bychom z tohoto kola postoupili, tak bychom se dostali na turnaj, kde budou nejlepší školy z celé České republiky. To by byl obrovský úspěch a důkaz, že naše škola má vynikající futsalový tým!

Těšíme se na nadcházející zápasy a držíme našim hráčům palce! 🏆👏

Mgr. Jakub Čapský

Komentáře nejsou povoleny.