Sportovní odpoledne pro žáky a veřejnost

Sportovní odpoledne pro žáky 1.stupně a veřejnost

Ve sportovním areálu 22. základní školy se dne 13. června uskutečnilo Sportovní odpoledne pro žáky 1. stupně a veřejnost.

Žáci si s rodiči společně zaběhli jedno kolo – 250 m. Bodovanými disciplínami byl i hod kriketovým míčkem, hod na cíl, a skok z místa. Žáci si vyzkoušeli florbalové vedení míče a střelbu na bránu, tenis, basketbal, gymnastickou koordinační dráhu, hru s padákem a další. Každý žák i rodič byl vítězem, neboť si našel čas na sport a vyhrál nad svojí pohodlností. Všichni si zasloužili sladkou odměnu a diplom.

Krásný sportovní areál je po vyučování zdarma otevřený pro veřejnost a žáci jsou pod dohledem správce, který zdarma zapůjčí i materiální vybavení – sítě, míče na nohejbal, fotbal nebo basketbal, florbalové branky a florbalové hokejky, rakety a míčky na tenis a stolní tenis.